Neden Biz?

Bizimle Daima Güvendesiniz!
 • Ekonomik Çözümler

  Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten firmamız, bunu teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.

 • Pratik Çözümler

  Firmamız yaşam kalitesinin sürekliliği için hızlı, pratik, etkin ve etkili çözüm üretmektedir. Samsun Yaşam Evleri olarak, Türk insanının yaşam kalitesini yükselten, hayata değer katan, güvenli, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştiren, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanları kurmaya devam edeceğiz.

 • Müşteri Odaklı

  Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak, Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlıyoruz. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretiyoruz.

 • Profesyonel Tasarımlar

  Samsun Yaşam Evleri, alanında beraber çalıştığı kurumun kurumsal kimliğine uygun mekan konsepti geliştirmektedir. Bunu yaparken, kurumun mevcut kimliği, pazarlama ve tanıtım stratejileri ve gelişim planını da mekan konseptiyle birlikte ele alarak, disiplinler arası bir çözüm ortaklığı ile hizmet vermeyi prensip edinmekte. Projelerimizde detaydan bütüne varan tüm aşamalarda profesyonel bir anlayış ve konsept bütünlüğü ön plandadır. Bir proje ele alınırken, fonksiyonel ve biçimsel açıdan en doğru sonuca ulaşmak, bunu ger çekleştirirken zaman ve maliyet açısından en doğru sistemi kurmak gerekmektedir.

 • Teknik Destek

  Çözüm ortaklıklarımız la, kurumsal kimlik ve marka danışmanlığı hizmeti yanı sıra, yatırım danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Herhangi bir yatırım için gerekli olabilecek pazar araştırması, konsept oluşturulması, mimari proje, proje yönetimi, inşaat, peyzaj, finansal danışmanlık, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını çözüm ortaklarımız ile birlikte ekip oluşturarak çöze bilmekteyiz.